İletişim

Bel fıtığı nedenleri hakkında iletişim kanallarımızdan bilgi alabilirsiniz. Bu durumun yarattığı sorunlar genellikle her bireyde aynı biçimde ifade edilir. Ancak bu fıtıkların farklılığı, etki mekanizmasını, sonra ki aşamalarda yaşanabilecek sorunları işin uzmanları olan beyin, omurilik ve sinir cerrahları bilir. Bu nedenle mutlaka uzman görüşü alınmalıdır. Zira uzman görüşü almadan bel ve boyun fıtıklarının tedavi edici nasihatler sizi daha zor duruma sokabilir.

Bize bu konularda yazmaktan çekinmeyiniz. Durumunuzu belirten bir mail içeriği ve MR görüntülerinizi bize ilettiğiniz takdirde uzman görüşü alabilirsiniz. Size en uygun cerrahi ve tedavi şekilleri hakkında bilgilendirme bilgisi aktarılacaktır.

Uzman görüşü alınan bilgiler ve öneriler her uzman görüşü için farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle fizik ve nörolojik muayene ile birlikte daha sağlıklı bilgilendirme yapılacağı unutulmamalıdır. Burada mail yolu ile yapılacak bilgilendirmeler genel durumları kapsar. Detaylı inceleme sonuçları ancak fizik ve nörolojik muayeneler sonrası verilebilir.

.

Bilgi için

“Bu site Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Yard. Doç. Dr. Mustafa AKGÜN’ ün Perkütan Hidrodiskektomi cerrahi uygulaması hakkında bilgilendirme sitesidir.

Perkütan Hidrodiskektomi, MR değerlendirmesi yapılmayan kişiler için uygun olmayabilir. Mutlaka bir uzman görüşü alınmalıdır.”


Ümraniye – İSTANBUL

+90 533 215 24 12
hidrodiskektomi@gmail.com

İletişim